انواع تلویزیون شهری

 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری موثر

 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری موثر

تلویزیون های شهری برای آنکه برای انتشار محتوای خود مثر باشند نیازمند رعایت قوانینی اساسی است که قصد داریم از میان قوانین اختصاصی آن 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری مؤثر را شرح دهیم. اگر شما هم از این نوع تبلیغات نمایشی می خواهید برای دیده شدن استفاده کنید، لازم است که مطمئن شوید که پول خود را در جایی سرمایه گذاری کنید که بیشترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد. چگونه طرحی ایجاد می کنید که در عرض چند ثانیه دیده و درک شود؟ در اینجا 5 قانون طلایی برای ایجاد یک تلویزیون شهری مؤثر وجود دارد.

 

  1. در مورد محتوای تبلیغاتی خود شفاف باشید

اصلی ترین و اساسی ترین مورد از 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری مؤثر همین مورد محتوای شما است. اگر نمایشگر شهری که تهیه کرده اید به کنار بزرگراه ختم می‌شود، باید طرحی از یک داستان بسازید تا شانس جلب توجه رانندگانی که با سرعت زیاد از کنار آن می گذرند را داشته باشید. برای یافتن مناسب ترین محتوای تبلیغاتی برای خود، به این فکر کنید که می خواهید مردم با دیدن علامت شما چه فکر کنند. آیا به عنوان مثال آدرس وب سایت شما است؟ یا هویت برند شما، بنابراین دفعه بعد که خرید می کنند شما را می شناسند؟ یا اینکه آنها بخواهند در استراحتگاه بزرگراه بعدی توقف کنند تا محصول شما را بخرند؟ در هر صورت، از پیام ارزشمند و کلیدی برای ایجاد محتوای خود استفاده کنید.

می تواند راه حلی برای یک مشکل ارائه دهد، احساسی را برانگیزد، نیازی را برآورده کند و غیره. چرا این مهم است؟ زیرا طبیعت ما باعث می شود که داستان ها را راحت تر از واقعیت ها به خاطر بسپاریم. تلویزیون شهری بیش از هر چیز یک رسانه تصویری است. این بدان معناست که شما باید راهی برای بیان داستان خود با تصاویر و متن پیدا کنید. مهم است که هنگام طراحی خود یک استراتژی در ذهن داشته باشید.

یک تصویر می تواند همه چیز را بیان کند و حتی، پیام های بیان شده از طریق یک تصویر را راحت تر از کلمات حفظ می کنیم. با این حال، باید مطمئن باشید که تصویری که انتخاب می‌کنید به اندازه‌ای قدرتمند است که تنها پس از دیدن چند ثانیه آن را به خاطر بسپارید. اگر بتوانید با تصویر خود مردم را بخندانید یا احساس آنها را بر انگیزید، عالی است! از طرفی دیگر، اگر مردم گیج به نظر می رسند، شما موفق نیستید.

 

2- مختصر باشید

به طور متوسط، یک شخص فقط بین 5 تا 10 ثانیه فرصت دارد تا تابلوی شما را ببیند، متن را بخواند و پیام شما را بفهمد. و بسته به شرایط ترافیکی، راننده ها ممکن است به طور متناوب بین نگاه کردن به تابلوی شما و نگاه کردن به جاده، همه ی محتوا را در مدت زمانی کمتر نسبت به زمان مورد نظر شما دریافت کنند. یعنی حتی زمان کمتری را در پنل شما صرف می کند. بنابراین ضروری است که پیام شما کوتاه باشد.

 

3- بزرگ فکر کنید

با توجه به اندازه تبلیغاتی که می خواهید درج کنید، اکنون زمان آن نیست که غرایز خود را مهار کنید! متن و تصاویر می بایست روشن و واضح باشند. هرچه فونت بزرگتر باشد، خواندن پیام شما برای رانندگان و رهگذران آسان تر خواهد بود.

 

4- استفاده از رنگ های روشن با استفاده از روانشناسی رنگ ها

 

از رنگ های روشن یا یک تصویر منقبض برای جلب توجه چشم ها به لوگوی خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید تضاد رنگ‌ها را در طراحی خود ایجاد کنید تا پیام شما بیشتر به چشم بیاید.

از طرفی تاثیر پس زمینه بسیار مهم است که باید ساده باشد تا تصویر در پیش زمینه تا حد امکان برجسته شود. یک تصویر بزرگ را به جای تعداد زیادی عکس کوچک انتخاب کنید که واقعاً تأثیری نخواهد داشت.

 

5- مکان مناسب را انتخاب کنید

آخرین مورد از 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری مؤثر انتخاب و استفاده از مکان های نصب نمایشگرهای شهری بکر و مناسب است. اگر همچنان به دنبال یک محتوای خوب برای نصب تلویزیون شهری خود هستید، به این فکر کنید که آن را در کجا پیاده سازی کنید و از محیط اطراف برای ایجاد یک پیام سرگرم کننده استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که از بزرگراه و نوارهای بزرگ چند کیلومتری که بین هر خروجی وجود دارد نهایت استفاده را ببرید. اگر فعالیت سرگرم کننده ای را پیشنهاد می کنید که نباید از دست داد، یا چیزی برای خوردن دارید، در به اشتراک گذاشتن آن با مسافران دریغ نکنید. تلویزیون های شهری را پشت سرهم در فواصل کوتاه قرار دهید تا به افراد اطلاع دهید که به شما نزدیک می شوند. اگر قصد شما این نیست، نیازی به زیاده‌روی نیست، اما مطمئن شوید که پیام شما واضح، مختصر و خوانا است.

 

یک استراتژی مهم برای تلویزیون های شهری

از 5 قانون برای ایجاد تلویزیون شهری مؤثر ، انتخاب مکان موثر بود که توضیحاتی راجع به آن داده شد. اما استراتژی مهمی لازم دارد تا بتوانید از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

بهترین مکان ها، مکان هایی هستند که برای افرادی که پیاده یا با ماشین از آنجا عبور می کنند به راحتی تلویزیون های شهری قابل مشاهده هستند. وقتی مردم متوجه تبلیغات شما در صفحه نمایشگر شهری شما می شوند، با آن درگیر می شوند و برای بازدید برنامه ریزی می کنند. در واقع، کنجکاوی یکی از مهمترین عوامل در چند روز اول پس از راه اندازه و شروع تبلیغات شما خواهد بود. ممکن است فکر کنید که یک جاده شلوغ مکان مناسبی است، زیرا دائماً مملو از مسافران است.

 

با این حال، ممکن است رانندگان پرمشغله بیش از حد مشغول حرکت در پیچ دشوار باشند تا متوجه تبلیغات و محتوای شما شوند. قبل از انجام تعهد، در روز و همچنین در شب، روزهای هفته و آخر هفته از محله دیدن کنید. اگر بعد از ساعت‌ها منطقه خالی از سکنه شود، صرفنظر از جذابیت مفهوم، بعید است که تبلیغات شما موفق شود. یافتن این مکان ها ممکن است دشوار باشد اما مخاطب شما معمولا هنگام راه رفتن به پایین نگاه نمی کند و ممکن است هنگام راه رفتن در یک کوچه تاریک در شب عصبی باشد. بنابراین تابلوهای نامناسب، نماهای باریک یا ساختمان‌های مجاور که دید را محدود می‌کنند، موفقیت تبلیغاتی شما را سخت‌تر می‌کنند.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *